Realizowane projekty i działania

Zarząd

Zarząd Stowarzyszenia składa się z trzech osób. Jesteśmy młodym Stowarzyszeniem, rozpoczęliśmy działalność 10 stycznia 2019 r. Udało nam się do tej pory zrealizować wiele inicjatyw m.in.:

  • “Rodzinny piknik nad Miedwiem w Żelewie” wspólnie z naszymi Partnerami: Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie oraz OSP Żelewo w ramach programu “Społecznik”.
  • “Kultura 55+ w gminie Stare Czarnowo” czyli projekt dla seniorów z dotacji ze środków Gminy Stare Czarnowo.
  • Obecnie realizujemy duży projekt dla dzieci z naszej gminy pn. “Nowe Perspektywy Aktywności” ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020 oraz ze środków budżetu Gminy Stare Czarnowo i Gminy Dolice.

Cele i statut

Celem Stowarzyszenia jest działalność publiczna na rzecz poprawy warunków życia społeczności lokalnej, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju Gminy Stare Czarnowo i powiatu gryfińskiego w wieloaspektowym zakresie. Szczegóły dotyczące form wsparcia i kierunków naszego działania określone są w naszym Statucie.

Dołącz do nas!

Zapraszamy do wspólnego działania na rzecz naszej lokalnej społeczności! Jeśli czujesz, że chciałbyś coś zmienić na lepsze w swoim lokalnym otoczeniu to właśnie zrobiłeś swój pierwszy krok 😉 Dołącz do nas!